+420 608 230 661
Francouzská 28, Praha 2

Po-Pá:

09:00 - 20:00

Sobota:

10:00 - 18:00

Neděle:

Dle domluvy

Epilace | Depilace

Laserová epilace

Opravdu rychlé a bezbolestné odstranění chloupků NAVŽDY!
více

Brazilská depilace

Přednosti cukrové pasty oceníte zejména při depilaci citlivých intimních partií. Brazilská depilace je sice poměrně bolestivější, než holení žiletkou, ale na druhou stranu budete mít téměř měsíc klid. Poprvé se ale určitě svěřte raději odborníkům, protože intimní partie jsou opravdu hodně citlivé. Při postupném opakování se chloupky ztenčují a pak už ani nebudete cítit, že se vytrhávají.
více

Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou odstraňujeme chloupky na jakékoli části těla, jak u žen, tak i u mužů. Depilace cukrovou pastou je šetrná k pokožce. Na citlivých partiích, jako je obličej, třísla nebo podpaží nejvíce poznáte, že zčervenání pokožky zmizí velice rychle.
více

Depilace teplým voskem

Depilace voskem je metoda odstranění nežádoucích chloupků na těle pomocí vosku. Kůže po depilaci může být mírně podrážděná, avšak to během jednoho dne mizí. Depilaci je možné provádět téměř na všech místech těla, od obočí, knírku, rukou, hýždí, přes třísla až k nohám.
více

Depilace vousu

Odstraňování chloupků na tváři - je extrémně citlivá procedura, která vyžaduje pečlivý přístup k volbě kosmetičky a salonu.
více
Rezervace