+420 608 230 661
Francouzská 28, Praha 2

Po-Pá:

09:00 - 20:00

Sobota:

10:00 - 18:00

Neděle:

Dle domluvy

Přístrojová kosmetika

Ozonizer

Ozón má protizánětlivé účinky. Zesiluje odolnost kůže, má zklidňující a desinfekční vlastnosti. Zanícené ranky se velice dobře zatahují a hojí. Vřídky u akné rychle zasychají. Ozónová terapie napomáhá regeneraci, zabraňuje znečištění póru, a tím i předchází tvorbě komedonů.
více

Dermapenem - Microneedling

Vrásky můžeme miniinvazivně odstraňovat díky mikrojehličkové terapii Dermapen. Při ošetření Dermapenem vytvoříme v kůži frakční mikrotraumata - mikrovpichy. Na mikrotraumata kůže reaguje hojením a novotvorbou kolagenu. Kůže se celkově obnovuje a omlazuje.
více

Lifting obličeje - LPG LIFT-6

Lifting obličeje nebo LIFT-6 – je nechirurgický face lift, jediná vhodná alternativa k plastické chirurgii.
více

Péče o tělo - LPG LIFT-6

LPG masáž je jedinečná metoda vyvinutá francouzskými vědci, uznávaná ve světě plastické chirurgie, je nejlepší alternativou liposukce při léčbě celulitidy a nadváhy. Na kůži a podkožní tukovou tkáň působí speciální válečky, umístěné v rukojeti, které rychle rotují a tím dochází ke spalování tuků a snížení objemů.
více

Mikroproudová terapie (myostimulace)

Mikroproudová terapie je určena pro péči o suchou a stárnoucí pleť, pro odstranění vrásek, akné a hyperpigmentace, lifting obličeje.
více

WOW SHAPE

NOVINKA V OXISECRET - přístrojová technologie, která získala ocenění za nejlepší ošetření těla. Vela Shape je komplexní zařízení, které současně kombinuje účinky RF energie, vakuum, infračervené světlo a mechanickou masáž válečkem.
více

HIFU - SMAS LIFTING

Nová metoda nechirurgického faceliftu - SMAS- lifting !!!
více

RF – lifting obličeje

RF-face lifting je účinnou alternativní metodou plastické chirurgie, která umožňuje zlepšení stavu pokožky a její vzhled. Postup je poměrně jednoduchý, ale výsledek jeho implementace je patrný ihned po prvním ošetření.
více

Laserová epilace

Opravdu rychlé a bezbolestné odstranění chloupků NAVŽDY!
více
Rezervace