Kurzy - školení

Beauty mentoring od Oxany Chaloupkové s 15letou praxi
Otevřít si vlastní kosmetický salon je snem mnoha žen a mužů, kteří jsou zapálení pro krásu a péči o svůj vzhled. Je však nutné vědět, že otevření a úspěšné vedení kosmetického salonu vyžaduje seriózní přípravu a znalosti. Pokud si chcete otevřít svůj vlastní kosmetický salon, ale nevíte, kde začít, jsme připraveni se podělit o naše zkušenosti a pomoci vám projít touto cestou.
Rekvalifikační kosmetický kurz
Přejete si vybudovat úspěšnou kariéru, učinit lidi šťastnější a zároveň vydělávat? Zveme vás na KOSMETICKÝ KURZ v OxiSecret Beauty Clinic! Akreditovaný program školení kosmetiček Ministerstvem školství České republiky. Kurzy jsou vedeny profesionály s mnohaletymi zkušenostmi, které se neustále zlepšují. Program kurzu zahrnuje širokou škálu služeb péče o obličej a tělo.
Akreditované kurzy permanentního make-upu
Akreditovaný program Ministerstvem školství České republiky Díky akreditovaným kurzům permanetního make-up v OxiSecret Beauty Clinic zvládnete novou profesi! Po našich kurzech můžete oficiálně otevřít své vlastní podnikání nebo snadno najít práci v jakémkoli evropském městě na tak prestižní pozici, jako je permanentní vizážista, a vydělat více než 4000 eur měsíčně!
Doškolovací kurz Microblading
Chcete úspěšnou kariéru, učinit lidi šťastnější a zároveň vydělávat? Zveme vás na doškolovací KURZ MICROBLADING! Kurzy jsou vedeny profesionálkou s mnohaletymi zkušenostmi, která se neustále zlepšují v různých částech světa u známých odborníků z Izraele, Ruska, Ukrajiny a dalších částí Evropy🎓
Kurz micropigmentace a tetování vlasů
KURZ ZVYŠENÍ KVALIFIKACE PRO PROFESIONÁLY KOSMETICKÉHO TETOVÁNÍ: MIKROPIGMENTACE A OxiSecret - MODELOVÁNÍ VLASŮ POMOCÍ MIKROPIGMENTACE
Doškolovací kurz brazilská depilace cukrovou pastou
Naším cílem je připravit kosmetičky tak, aby poskytovaly své služby na profesionální úrovni. Pracovat budete v malých skupinkách, což umožní individuální dohled. Skupina obsahuje 2 - 6 kurzistů.
Doškolovací kurz depilace těla cukrovou pastou
Naším cílem je připravit kosmetičky tak, aby poskytovaly své služby na profesionální úrovni. Pracovat budete v malých skupinkách, což umožní individuální dohled. Skupina obsahuje 2 - 6 kurzistů. Lektorka Vám předá své mnohaleté zkušenosti, tipy a triky, rady jak si pomoci, pokud vám něco nejde, jak správně a efektivně depilovat.
Depilační kurz pro sebe
Často si po nákupu cukrové pasty ženy pokouší udělat depilaci a dopadne to zklamáním z neznalosti základních pravidel depilace, neschopnosti vybírat pastu a nedostatku dovedností!