Peelingy | Green Peel

Green Peel - Přírodní peeling, zelený peeling
Naturální GREEN PEEL® bylinný peeling. Ošetření Green Peel je jednou z vysoce učinných procedůr. S Green Peel procedurou dojde k regeneraci a omlazení pokožky. Již za 7 dni uvidíte razantní výsledek rozjasnění a omlazení pokožky.
Peeling PRX-T33
Aby pleť vypadala zářivě a neuvěřitelně hladkou, nechte si udělat terapii PRX-T33! Je výborná nejen pro řešení určitých problémů, ale také jako procedura na slavnostní událost s efektem WOW!
BioRePeel Cl33
Biorepeel je inovativní metoda dvoufázového peelingu, která vám během jednoho sezení umožní dosáhnout dobrého lifting účinku, zlepšit tón pleti a eliminovat věkové skvrny
Chemický peeling Renophase
Chemický peeling je velmi účinná metoda ovlivnění stavu pokožky. Používá se pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentací různého původu.
Peeling Alkaline Wash
Аlkaline Wash je vytvořen za účelem odstranění povrchových epidermálních kožních buněk, chloupků, změkčení tkání a za účelem exfoliace odumřelých a odumírajících buněk. Аlkaline Wash přináší výsledek shodný s chemickým peelingem, avšak bez poškození, kontrolovaného popálení nebo nekomfortního období hojení.