Péče o tělo | Hubnutí | Masáže

MEDI PEDI alkalická pedikúra
Odstranění všech nedokonalostí a problémů nohou pomocí alkalického peelingu Alkaline Wash. Biochemická pedikúra nebo alkalická pedikúra Medi Pedi je bezpečná pedikúra, hygienické a vysoce účinné ošetření.
STAYFIT - tvorba svalů a odstranění tuku
STAYFIT je první neinvazivní estetický přístroj na posílení svalů a zároveň redukci tělesného tuku. Vylepšená technologie Vám umožňuje zeštíhlit tělo, lifting ochablých partií těla, vypracovat kontury, snížit místní tuky a zároveň posílit svaly, které se pod nimi skrývají.
WOW SHAPE (přístrojová masáž na modelovaní postavy)
NOVINKA V OXISECRET BEAUTY CLINIC - přístrojová technologie, která získala ocenění za nejlepší ošetření těla. Wow shape je ideální pro snížení objemu, zeštihlení, konturování těla, odstranění celulitidy, zpevnění, lifting pokožky. Výsledek je viditelný po prvním ošetření.
Čištění zad - odstranění akné
Akné, vyrážky a černé tečky se mohou objevit nejen na obličeji, ale i na jiných částech těla. Pokožka zad a ramen je na to nejvíce náchylná. Je obtížnější se o něj starat, takže problém ucpání pórů v této oblasti je mnohým známý. Profesionální čištění umožňuje nejen odstranit všechny nečistoty, ale také zabránit vyrážkám.
Zábaly STYX na spálení tuku
Termoaktivní anticelulitidové zábaly s gelem Cello Gel od firmy Styx. Zábal STYX je neinvazivní metoda formování postavy používaná samostatně nebo jako součást programu proti celulitidě. Zábal přípravky STYX je účinný díky kombinaci několika faktorů: změny povrchové teploty těla, mechanický tlak vyvíjený pevně napnutou tkání a bioaktivní složky, které přímo ovlivňují kožní buňky a podkožní tuk.
MASÁŽ TĚLA LPG
LPG masáž je jedinečná metoda vyvinutá francouzskými vědci, uznávaná v celém světě, je nejlepší alternativou liposukce při odstranění celulitidy a nadváhy. LPG masáž je druh přístrojové vakuové-válečkové masáže, která se používá k řešení mnoha problémů: pomáhá zbavit se nadváhy a celulitidy, lifting pokožky, zpěvnění kontur obličeje, vyhladit vrásky a získat požadovaný tvar!