Přístrojová kosmetika

Mikrotoková terapie – HYDRADERMIE
Mikrotoky jsou inovativní kosmetický zákrok, který nabízí revoluční přístup k péči o pleť. Používáme jedinečné zařízení, které generuje nízkofrekvenční mikrotoky, jež stimulují přirozené regenerační procesy pokožky. Procedura Mikrotoky Vám pomůže dosáhnout krásné a mladistvé pokožky, bojovat proti mimickým vráskám, povislé pokožce a unavenému vzhledu obličeje. Rezervujte si konzultaci ještě dnes a dejte své pokožce nový život!
Plazma Lifting
Ošetřením přístrojem Plasma Liner dochází k: omlazení pokožky, lifting pleti, odstranění mimických vrásek, odstranění strií, odstranění jizev, odstranění post akné, lifting očních víček, lifting krku a dekoltu, lifting bříška po porodu, lifting pokožky u kolen, lifting intimních partií, lifting pokožky kolem uší, odstranění pocení, zúžení pórů.
Mikrojehličková RF radiofrekvence
Frakční RF lifting (microneedling) účinně řeší: odstranění mimických vrásek, zúžení rozšířených póru, lifting krku a dekoltu, odstranění nosoretních rýh, zvednuti ústních koutku, odstranění strii po hubnutí, lifting břicha po porodu, odstranění jizev, odstranění post-akné, vyhlazení pokožky, odstranění vrásek kolem očí nebo hlubokých vrásek. Po proceduře radio frekvenčního liftingu dojde k celkovému omlazení pletí.
Dermapero - Mikrojehličkování
Vrásky můžeme miniinvazivně odstraňovat díky mikrojehličkové terapii Dermapero. Při ošetření Dermaperem vytvoříme v pleti frakční mikrotraumata - mikro vpichy. Na mikrotraumata plet reaguje hojením a novotvorbou kolagenu. Pokožka se celkově obnovuje a omlazuje.
HIFU - neinvazivní SMAS lifting
Účinná metoda liftingu pleti. Nechirurgický Facelift - SMAS lifting docílí výsledků už po jednom ošetření. HIFU procedura je vhodná na lifting pleti, lifting krku, lifting dekoltu a také omlazení hřbetu rukou. Lifting pleti bez injekce a skalpelu docílíte pomocí procedury SMAS lifting HIFU.
Lifting obličeje - masáž LPG
Neinvazivní lifting obličeje LPG je nechirurgický face lift, jediná vhodná alternativa k plastické chirurgii. Výsledkem je viditelný omlazující efekt, vyhlazení vrásek a obnovení kontury obličeje (liftingový efekt) a výrazné zlepšení pružnosti a tónu pleti. Zmenšení póru, reguluji se činnost mazových žláz.
RF lifting obličeje: vakuum/ultrazvuk
RF-face lifting je účinnou alternativní metodou plastické chirurgie, která umožňuje zlepšení stavu pokožky a její vzhled. Postup je poměrně jednoduchý, ale výsledek jeho implementace je patrný ihned po prvním ošetření.