Přístrojová kosmetika

Mikrotoková terapie – HYDRADERMIE
Mikrotoky jsou inovativní kosmetický zákrok, který nabízí revoluční přístup k péči o pleť. Používáme jedinečné zařízení, které generuje nízkofrekvenční mikrotoky, jež stimulují přirozené regenerační procesy pokožky. Procedura Mikrotoky Vám pomůže dosáhnout krásné a mladistvé pokožky, bojovat proti mimickým vráskám, povislé pokožce a unavenému vzhledu obličeje. Rezervujte si konzultaci ještě dnes a dejte své pokožce nový život!
Plazma Lifting
Působením plazmy na pokožku dochází k: vypínání pokožky, lifting, redukce vrásek, odstranění strií, odstranění jizev, odstranění post akné, lifting očních víček, lifting krku, lifting dekoltu, lifting bříška, lifting kolen, lifting paže, lifting uší, odstranění pocení, zúžení pórů.
Mikrojehličková RF radiofrekvence
Frakční RF lifting (microneedling) účinně řeší: odstranění mimických vrásek, zúžení rozšířených póru, lifting krku a dekoltu, odstranění nosoretních rýh, zvednuti ústních koutku, odstranění strii po hubnutí, lifting břicha po porodu, odstranění jizev, odstranění post-akné, vyhlazení pokožky, odstranění vrásek kolem očí nebo hlubokých vrásek. Po proceduře radio frekvenčního liftingu dojde k celkovému omlazení pletí.
Dermapen - Mikrojehličkování
Vrásky můžeme miniinvazivně odstraňovat díky mikrojehličkové terapii Dermapen. Při ošetření Dermapenem vytvoříme v pleti frakční mikrotraumata - mikro vpichy. Na mikrotraumata plet reaguje hojením a novotvorbou kolagenu. Pokožka se celkově obnovuje a omlazuje.
HIFU - neinvazivní SMAS lifting
Účinná metoda liftingu pleti. Nechirurgický Facelift - SMAS lifting docílí výsledků už po jednom ošetření. HIFU procedura je vhodná na lifting pleti, lifting krku, lifting dekoltu a také omlazení hřbetu rukou. Lifting pleti bez injekce a skalpelu docílíte pomocí procedury SMAS lifting HIFU.
Lifting obličeje - masáž LPG
Neinvazivní lifting obličeje LPG je nechirurgický face lift, jediná vhodná alternativa k plastické chirurgii. Výsledkem je viditelný omlazující efekt, vyhlazení vrásek a obnovení kontury obličeje (liftingový efekt) a výrazné zlepšení pružnosti a tónu pleti. Zmenšení póru, reguluji se činnost mazových žláz.
RF lifting obličeje
RF-face lifting je účinnou alternativní metodou plastické chirurgie, která umožňuje zlepšení stavu pokožky a její vzhled. Postup je poměrně jednoduchý, ale výsledek jeho implementace je patrný ihned po prvním ošetření.