Epilace | Depilace

Trvalé odstranění chloupků v uších
Hledáte dlouhodobé řešení problému s nežádoucími vlasy v uších? OxiSecret Beauty Clinic v Praze nabízí pokročilou proceduru elektrodepilace vlasů v uších, která zaručuje dokonalé výsledky. Dozvěděte se více!
Laserová epilace / Fotoepilace
Bezbolestná, rychlá a efektivní procedura odstranění chloupků diodovým laserem. Trvalé odstranění chloupku a život běž žiletky!
Depilace cukrovou pastou / voskem
Depilace cukrovou pastou odstraňujeme chloupky na jakékoli části těla, jak u žen, tak i u mužů. Depilace cukrovou pastou je šetrná k pokožce. Na citlivých partiích, jako je obličej, třísla nebo podpaží nejvíce poznáte, že zčervenání pokožky zmizí velice rychle.
Depilace vousu
Odstraňování chloupků na tváři - je extrémně citlivá procedura, která vyžaduje pečlivý přístup k volbě kosmetičky a salonu.
Brazilská depilace
Přednosti cukrové pasty oceníte zejména při depilaci citlivých intimních partií. Brazilská depilace je sice poměrně bolestivější, než holení žiletkou, ale na druhou stranu budete mít téměř měsíc klid. Poprvé se ale určitě svěřte raději odborníkům, protože intimní partie jsou opravdu hodně citlivé. Při postupném opakování se chloupky ztenčují a pak už ani nebudete cítit, že se vytrhávají.