Okamžité odstranění žilek, výrůstků, hemangiomů, fibrom, milií

O přístroje Onetec T-Away
Revoluční ošetření přístrojem ONETEC - T–Away řeší 80 % viditelných nedostatků pletí, které nás trápí při každodenním životě.
Pigmentové skvrny, stařecké skvrny, keratozy
Jak je možné, že se někomu tyto hnědé skvrny začnou dělat již ve třiceti a někomu až po padesátce? Závisí to na mnoha faktorech, kde hraje svoji roli i genetika. Je to však také o tom, že se Vás kůže zeptá co jste pro ni v mládí udělali – jak jste ji vyživovali a jak jste ji chránili. Tyto hnědé „stařecké“ skvrny jsou také odrazem stavu jater a antioxidační kapacity Vašeho organismu. Nejvíce totiž za ně mohou volné radikály, které vyvolává nadměrné slunění a špatná životospráva.
Odstranění hemangiomů a fibrom
Hemangiom je nezhoubný nádor krevních cév. Obvykle se tvoří na povrchu kůže nebo pod kůží, může se ale vyskytnout i jinde. Jedná se o červeně zbarvené a někdy vystouplé skvrnky na kůži. Některé jsou vrozené, jiné vznikají kdykoli v průběhu života. Hemangiomy odstraňujeme po odborné konzultaci!
Odstraněni žilek, név, kuperóz
Rozšířené žilky - venektázie - v obličeji vznikají v důsledku snížené kvality elastických vláken v žilní stěně, která ztrácí svou pružnost. Tento estetický problém má nejčastěji genetický původ, zvláště ve spojení s nadměrným sluněním. Může však souviset např. s růžovkou, onemocněním jater či hormonální dysbalancí (antikoncepce).