Mezoterapie | Biorevitalizace

Mezoterapie vlasů
Krásné a nádherné vlasy vždy byly a zůstávají standardem krásy nejen pro ženy, ale také pro muže. Pokud narazíme na nějaké problémy s vlasy, mnoho lidí se začíná měnit produkty péče, dělat léčebné masky, se uchylovat k tradiční medicíně, aniž by předem věděli, co je příčinou problému.
Biorevitalizace
Biorevitalizace - je exkluzivní formule obsahující 8 aminokyselin, kyselinu hyaluronovou, 2 minerály, 3 antioxidanty a 1 vitamín. Každá žena chce, aby její pleť byla mladá a krásná, pružná a ohebná, zářivá a atraktivní. Jedním z nejznámějších a nejrozšířenějších způsobu dosažení těchto výsledku je biorevitalizace.
Mezoterapie
Mezoterapie je v dnešní době jedním z nejpopulárnějších a nejefektivnějších nechirurgických metod pro korekci problémů pokožky. Mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže. Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci. Do koktejlu pro mezoterapii patří vitaminy (A, C, E, D vitamíny skupiny B, PP, atd.), stopové prvky (Co, Ni, Zn, Si), kyselina hyaluronová. Koktejly se vždy vybírají individuálně pro každého.