Permanentní make-up | Microblading

Permanentní make-up pro trvalou krásu. OxiSecret zaručí vám nejlepší výsledky v přirozeném permanentním make-upu díky svým zkušenostem a profesionalitě. Pracujeme se světovými lídry v oblasti permanentního make-upu. OxiSecret se specializuje na kvalitě! Dopřejte si luxus, zvyšte sebevědomí a své vyjádření na novou úroveň! S tím vám pomůže OxiSecret. V případě dotazů a rad neváhejte nás kontaktovat!
Permanentní make-up tvářenky
Permanentní make-up tvářenky je nejnovější pigmentační technikou. Permanentní make-up tváří (tvářenka) dodá obličeji svěžest, mladistvost a zlepší ovál obličeje.
Permanentní make-up pih
Tetování pih je celosvětově oblíbeným trendem. Efekt přírodních pih na obličeji. Bezbolestná technika permanentního make-upu. Výsledek permanentního make-upu pih vydrží déle než rok a vypadá maximálně přirozeně.
Permanentní make-up obočí / Microblading / Vlaskování
Obočí je velmi důležité pro celkový výraz obličeje. Permanentním make-upem lze upravit tvar, barvu, intenzitu, hustotu a délku obočí. Lze též vyrovnat drobné asymetrie obočí. Dnes je v módě přirozenost, proto je Microblading oblíbenou procedurou žen mezi permanentním make-upem.
Permanentní make-up rtů
Trvalé nalíčené a přitom velmi přirozené rty. Bez každodenního líčeni Vaše rty budou vypadat přirozené a dokonalé. Permanentní make-up rtů Praha.
Permanentní make-up oční linky
Permanentní make-up očních linek vypadá krásně a přirozeně. Pomocí tetování stane vzhled výraznějším, zdůrazní přirozenou krásu očí. Procedura je ideální pro řídké a tenké řasy, kterým dodáme vizuální hustotu. Permanentní make-up očních linek je také vhodný pro každého, kdo nechce trávit čas líčením.
Permanentní make-up areoly – tetování prsních dvorců
Procedura je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže.
BB GLOW
BB Glow - ošetření pro dokonalou pleť, eliminuje nutnost používat tónovací krém po celý rok a zároveň pleť omlazuje.
Odstranění permanentního make-upu a tetování
Odstranění permanentního make-upu, nepovedeného nebo starého tetování. Pracujeme různými způsoby jako: odstranění permanentu remuverem, laserové odstranění tetování nebo přetetování tělovou barvou. Efektivně a bezbolestně.