+420 608 230 661
Francouzská 28, Praha 2

Po-Pá:

09:00 - 20:00

Sobota:

10:00 - 18:00

Neděle:

Dle domluvy

O nás

Kosmetický salon OXISECRET BEAUTY CLINIC nabízí vysokou úroveň nejmodernějšího přístrojového a manuálního ošetření. Všechny kosmetické služby jsou totiž prováděny pod odborným dohledem dermatologa. Odborně vyškolený certifikovaný personál s dlouholetou praxí zákazníkům vybere specifické ošetření obličeje a těla přesně podle individuálních potřeb klienta.

Po mnoha testech, které byly provedeny, pro Vás máme nejen profesionální péči nejvyšší kvality, ale i produkty pro domácí péči s maximální kvalitou a účinností jako: Payot, Renophase, Dermalogica, Medic8, Dr. Christine Schrammek, Christine-izraelská kosmetika, DMK-Danne Montague-King, Epil Beauty a další.

Mimo širokou škálu kosmetických ošetření nabízíme i služby lékařsko-estetického charakteru (chemický peeling, léčba akné, odstranění fibromů, hemangiomu a červených žilek, biorevitalizace pokožky).

Pro Vaši maximální spokojenost se tým OXISECRET BEAUTY CLINIC stále vzdělává a sleduje světový vývoj v oblasti kosmetologie. Náš kosmetický salon najdete na Praze 2 ve Francouzské ulici. Přijďte se tedy o našich službách přesvědčit osobně, budeme se těšit.

Proč k nám

Jsme tým lidí na svém místě, protože děláme svoji práci především rádi, poctivě a pořádně. Ke každému našemu klientovi přistupujeme individuálně, péče o naše zákazníky je pro nás vždy na prvním místě. Spokojený klient je hnacím motorem naší činnosti, nic nám neudělá větší radost, než úsměv na tváři našich zákazníků. Věříme, že právě tyto spojené hodnoty jsou tím skutečným důvodem, proč se k nám naši klienti rádi vracejí.

Náš salon: 
Rezervace